0

ale wy jestescie naiwni .. dzieciak loguje sie na tej stronce i pisze komenty TYLKO pod newsami choć troche związanymi z dinho dlaczego? Bo chce zwrócić na siebie uwage, chce by ktoś mu odpisywał. Mądre rzeczy nie potrafi wymyśleć aby z kimś po ludzku popisać więc prowokuje debilizmami, to normalne na tego typu stronkach a wy sie na to nabieracie i odpisujecie dzieciakowi ;] nawet nie wiadomo czy naprawde tak myśli czy chce tylko być powszechnie znany .. jakaś rada? nie odpisywać a kiedyś na pewno mu sie znudzi

co do newsa .. adekwatne słowa kiedyś wypowiedział Rivaldo i byłem pewien ze podobnie bedzie z 'Największym Bogiem Piłki Nożnej' usłyszał ktoś od niego publicznie zwykłe 'dziękuje'? ja nie .. a ten liścik który rzekomo sam pisał może sobie wsadzić daleko ;]

0

Arszawin wyląduje w Londynie, to tylko kwestia najbliższych dni

0

masq

widze że nie wiesz co to trzeźwe myślenie więc nie mamy o czym pisać ;>> oficjalne info? Hmm nosz kurde nie wiem, wytłumacz mi prosze ;) a może razem ze squeadem na piwo chadzacie? 8))

0

a nie jest? Na tvpSPORT nawet o tym trąbili ;>> a tam wszystko co mówią jest jak najbardziej wiarygodne ;]]

0

masq

bardziej idiotycznego komenta już dawno na tej stronce nie czytałem a czytam prawie wszystkie ;] stary przebijasz nawet squeada co jest nie lada wyczynem ;>

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?